+48 519 399 030

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji

PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI – CENA 

Spis treści

Ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji? Poznaj koszt przeszczepu włosów, cenę pakietu (transplantacja metodami Sapphire/Micro Fue oraz DHI). 

Osoby, które doświadczają wzmożonej utraty włosów, próbują wielu metod i sposobów, aby pozbyć się problemu łysienia. Jednak nie ma lepszego i trwalszego rozwiązania niż przeszczep włosów.  Pacjenci, którzy są gotowi na wykonanie transplantacji, często poszukują w internecie informacji na temat ceny takiego zabiegu. Nie jest to jednak łatwe zadanie, ponieważ przedziały cenowe są różne w zależności od kraju, w którym wykonany zostanie przeszczep, wybranej kliniki,  pakietu oraz techniki transplantacji. W dalszej części artykułu dowiesz się, z czego wynikają różnice w cenach transplantacji włosów w Turcji i w Polsce oraz poznasz powody, dla których warto wykonać zabieg w Stambule.

ILE KOSZTUJE PRZESZCZEP WŁOSÓW? 

Nie da się zaprzeczyć, że Turcja znajduje się obecnie w czołówce krajów, do których wyjeżdżają pacjenci w ramach światowej turystyki medycznej. Powodem, dla którego kraj ten utrzymuje się na szczycie rankingów państw specjalizujących się w zabiegach estetycznych (takich jak chirurgia plastyczna czy przeszczep włosów DHI, FUE),  jest fakt, że tureccy lekarze – profesjonaliści zwracają szczególną uwagę na zadowolenie pacjenta. Ludzie mieszkający w różnych częściach globu przylatują do Stambułu, aby poddać się zabiegom. Ponadto kraj ten, ze względu na swoje położenie geograficzne, staje się celem podróży wielu Europejczyków. Jednak najczęściej podawanym argumentem, dla którego Polacy decydują się przyjechać do Turcji, by wykonać zabieg transplantacji włosów, jest atrakcyjna cena, która wraz z kosztem hotelu, transportem i dodatkowymi usługami stanowi 1/3 ceny przeszczepu włosów w naszym kraju. 

ILE KOSZTUJE PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI? - - Esthetic Trip
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji cena
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji cena

POZNAJ CENY PRZESZCZEPU WŁOSÓW W TURCJI 

PAKIETY ALL INCLUSIVE | PREMIUM | ECONOMY| 

Pakiet Economy 2050 – 2150 € 
(podstawowy) obejmuje: 

 • 4 dniowy pobyt w hotelu 4 lub 5-gwiazdkowym ze śniadaniami oraz dostępem do spa dla pacjenta i osoby towarzyszącej,
 • Przeszczep włosów metodą (Sapphire FUE/ DHI max) z maksymalną możliwą liczbą przeszczepów – do 6500 graftów,
 • Powitanie na lotnisku,
 • Prywatny transport (do hotelu, kliniki i na lotnisko),
 • Koszty operacyjne, analizy krwi oraz konsultację z lekarzem, zaplanowanie linii włosów,
 • Lunch w klinice w dniu zabiegu,
 • Zestaw leków  (antybiotyki, środek przeciwbólowy, aspiryna itp.),
 • Zestaw pielęgnacyjny do mycia włosów (szampon + spray),
 • Certyfikat gwarancyjny,
 • Pełną koordynację wyjazdu przez zespół Esthetic Trip oraz opiekę w okresie rekonwalescencji.
 • Możesz również wybrać pakiet PREMIUM (2200€), w skład którego wchodzi również opieka tłumacza polskojęzycznego na miejscu lub pakiet ALL INCLUSIVE (2600€) obejmujący (dodatkowo) bilety lotnicze w obie strony.
 • Niższe ceny dotyczą metody Szafirowe Fue, zaś wyższe – metody DHI.

STAŁE RABATY: 

 • RABAT FAMILY – 150 €
  Jeśli planujesz wyjazd z osobą towarzyszącą, która również skorzysta z przeszczepu włosów z Esthetic Trip. 
 • RABAT BARBER – 200 €
  Spersonalizowany rabat dla osoby, która zawodowo zajmuje się strzyżeniem włosów.
  Jesteś barberem lub pracujesz jako fryzjer?
  Daj znam znać i skorzystaj z rabatu. 

WYJĄTKOWE PROMOCJE:

Stałe rabaty Cię nie dotyczą? Nic straconego! Zaobserwuj nasze konta w mediach społecznościowych i i śledź najnowsze promocje.  
W okresie świątecznym często oferujemy naszym pacjentom zniżki na zabiegi.  Zostań naszym obserwatorem i bądź na bieżąco. 

TRANSPORT, ZAKWATEROWANIE, ŚNIADANIA WLICZONE W CENĘ, ANALIZY KRWI, KONSULTACJE Z NAJLEPSZYM CHIRURGIEM SPECJALZUJĄCYM SIĘ W TRANSPLANTACJI WŁOSÓW, PRZESZCZEP WŁOSÓW METODAMI MICRO FUE / SZAFIROWE FUE / DHI, OPIEKUN POLSKOJĘZYCZNY NA MIEJSCU, GWARANCJA – TO WSZYSTKO I JESZCZE WIĘCEJ W KORZYSTNEJ CENIE W RAMACH PAKIETU!

Jak sam widzisz, opłaca się zamówić cały pakiet wraz z benefitami. Takie rozwiązanie jest korzystne, ponieważ nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami oraz organizacją wyjazdu na własną rękę. W naszej klinice pakiet All Inclusive kosztuje mniej niż najtańsza operacja przeprowadzana w Polsce. Ponadto nasi specjaliści wykorzystują najnowsze technologie wszczepiania włosów. Oferujemy też hotel w samym sercu Stambułu, loty w obie strony i inne udogodnienia.

Z CZEGO WYNIKA NISKA CENA 
PRZESZCZEPU WŁOSÓW W TURCJI? 

Kompleksowa oferta przeszczepu włosów w Turcji z Esthetic Trip jest ok. 70% tańsza od przeszczepu włosów w Polsce. Z czego wynika tak znacząca różnica w cenie i niezwykła przystępność zabiegu w porównaniu z transplantacjami wykonywanymi w krajach europejskich lub w Ameryce? Istnieje wiele czynników, które mają na to wpływ. Oto kilka spośród nich:

 1. Turcja nie przynależy do struktur Unii Europejskiej i kraj ten zniósł podatek VAT dla zagranicznych turystów medycznych, przyjeżdżających na zabiegi do tureckich klinik lub szpitali certyfikowanych przez Ministerstwo Zdrowia Republiki Turcji.
 2. Różnica w kursie waluty pomiędzy lirą turecką a dolarem, funtem lub euro. Obecnie, ze względu na spadek wartości tureckiej liry, inne waluty są znacznie powyżej niej i kantory oferują świetny przelicznik.
 3. Istotnym czynnikiem wpływającym na cenę są również koszty pracy w Turcji. Wynagrodzenia dla pracowników są porównywalnie niższe niż w Europie (np. w Polsce), Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii.
 4. Doświadczenie i wiedza lekarza, który będzie wykonywał zabieg. Cena będzie rosła wraz ze wzrostem jego doświadczenia.
 5. Koszty różnią się również w zależności od kliniki, w której transplantacja zostanie wykonana oraz jej popularności i reputacji. Ponadto ceny różnią się także w zależności od miasta, w którym zlokalizowana jest klinika.

WAŻNE: Pamiętaj, że atrakcyjna cena za  transplantację włosów w Turcji nie oznacza niskiej jakości świadczonej usługi. Można stwierdzić, że jest wręcz przeciwnie. Gdy dotrzesz do Stambułu, szybko przekonasz się, że poziom usług medycznych w Turcji jest dużo wyższy niż w Polsce. Twój zabieg transplantacji włosów będzie wykonany przez wykwalifikowanego lekarza, z wykorzystaniem nowoczesnych i najbardziej zaawansowanych metod. Po powrocie do kraju będziesz cieszyć się bujną fryzurą i szybko zapomnisz, że kiedykolwiek miałeś problem z łysieniem androgenowym.

ILE KOSZTUJE PRZESZCZEP WŁOSÓW W KLINICE W STAMBULE?

Ceny w Istanbule są uzależnione od kliniki medycyny estetycznej, metody przeszczepu włosów oraz pakietu, na który się zdecydujesz. Najdroższy pakiet oferowany przez naszą firmę zawiera w sobie: koszt operacji przeszczepu włosów, ceny lotów oraz trzech noclegów i wyżywienia, opiekę polskiego opiekuna, konsultacje w okresie gojenia, leki po zabiegu, a także certyfikat gwarancyjny – 2050 – 2600 euro.

Stambuł jest najczęściej polecanym miastem, jeśli chodzi o turystykę zdrowotną. Część miasta leży na kontynencie europejskim, a druga – na kontynencie azjatyckim. Oprócz tej nietypowej cechy, warto wiedzieć, że miasto jest bardzo atrakcyjne turystycznie. Podczas pobytu w Istanbule możesz zwiedzić wiele historycznych miejsc, a także doświadczyć turystycznych atrakcji.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji cena
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji cena
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji cena

DLACZEGO KOSZT PRZESZCZEPU WŁOSÓW W POLSCE JEST WYSOKI?

W naszym kraju zabieg przywrócenia owłosienia skóry głowy wciąż traktowany jest jako usługa luksusowa. Dlatego też cena transplantacji nie jest przystępna dla wielu osób borykających się z wypadaniem włosów. W związku z tym Polacy coraz częściej decydują się na zagraniczne wyjazdy, aby skorzystać z usługi w korzystnej cenie. Dlaczego koszt przeszczepu włosów w Polsce jest tak wysoki? Istnieje wiele czynników: 

 1. Wybór metody transplantacji włosów. W Polsce częściej używa się urządzeń robotycznych niż technik manualnych, tj. Safer – Neograft czy produkt firmy Resoration Robotics z USA – ARTAS. Owe maszyny są produktami niszy rynkowej, dlatego też ich zakup wiąże się z ogromną inwestycją finansową. Właściciele placówek, w których tego typu urządzenia są stosowane, dążą do tego, by owa inwestycja zwróciła się w możliwie najkrótszym czasie. Według ceny katalogowej urządzenie ARTAS kosztuje 250 000 USD. Producent wymaga również dodatkowych opłat za każdy pobrany za pomocą urządzenia mieszek włosowy. Ponadto wysokie są także koszty materiałów jednorazowych, niezbędnych do wykonania zabiegu. 
 2. Drugim bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na cenę jest wielkość obszaru biorczego i liczba przeszczepianych graftów. 
  Przykład: Potrzebujesz uzupełnić włosami niewielki obszar na głowie (zakola). Zabieg zaplanowany został z użyciem 2.000 graftów. 2.000 x 10 zł (średnia cena za implantowany graft w Polsce) = 20 000 zł. Taki koszt musisz ponieść, by rozwiązać problem niewielkiego ubytku włosów (dzięki zabiegowi wykonywanemu w naszym kraju). 
 3. Ceny standardowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej generalnie są znacznie wyższe w Polsce (w porównaniu do tych samych zabiegów wykonywanych w krajach azjatyckich). Warto też pamiętać o wyższych kosztach pracy w Polsce i wyższych wynagrodzeniach dla pracowników. 
 4. Cena jest również uzależniona od tego, gdzie wykonamy transplantację włosów i kto ją przeprowadzi. W dużych miastach możemy spodziewać się wyższych cen. 

* W klinice Esthetic Trip cena za zabieg przeszczepu włosów jest stała, niezależna od ilości przeszczepionych mieszków włosów. Nasi lekarze zawsze pobierają w obszarze dawczym maksymalnie możliwą i bezpieczną ilość mieszków, nawet powyżej 5000 graftów. Ponadto rozpatrują każdy przypadek indywidualnie. 

RÓŻNICA MIĘDZY METODAMI PRZESZCZEPU WŁOSÓW

1. PRZESZCZEP WŁOSÓW FUE

(Follicular Unit Extraction)

Jest to jedna z najczęściej wybieranych technik przeszczepu włosów. Przy jej użyciu korzenie włosów są pobierane jeden po drugim z obszaru dawczego za pomocą specjalnych narzędzi. Pobrane grafty są następnie przeszczepiane do łysiejących miejsc pojedynczo. Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa bólu, ponieważ cała procedura odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Ponadto osoba, która zdecydowała się na transplantację, nie musi obawiać się tego, że powstaną nieestetyczne blizny, ponieważ lekarz nie wykonuje żadnych nacięć. 

2. PRZESZCZEP WŁOSÓW SAPPHIRE FUE

W przypadku metody FUE operacje przeprowadzane są przy użyciu ostrzy zakończonych stalą. Różnica między FUE a Sapphire FUE jest taka, że przeszczep jest wykonywany przy użyciu szafirowych końcówek (zamiast metalowych ostrzy). Metoda Szafirowa ma wiele zalet, ponieważ szafir jest bardzo trwałym materiałem. Nie traci on ostrości, dzięki czemu, podczas operacji, zminimalizowane zostaje ryzyko uszkodzenia tkanek.

3. PRZESZCZEP WŁOSÓW DHI 

(DIRECT HAIR IMPLANTATION)

W przypadku metody DHI mieszki włosowe są pobierane tak samo, jak w przypadku wyższej wymienionej metody. Różnicę można jednak dostrzec na etapie ich implantacji. Włosy są przeszczepiane jeden po drugim za pomocą pióra Choi. Zalety tej techniki (w przeciwieństwie do metody Fue) są następujące: gęstsza implantacja graftów na centrymetr kwadratowy skóry głowy, mniejsze ryzyko uszkodzenia istniejących mieszków włosowych, znacznie mniejsza ingerencja w tkankę skórną i szybszy okres rekonwalescencji – powrotu do zdrowia. Przy wykorzystaniu tej metody istnieje również możliwość niestrzyżenia włosów w strefie biorczej do zabiegu. 

ZABIEG PRZESZCZEPU WŁOSÓW (ZABIEG MEDYCZNY)
NAJLEPSZE I TRWAŁE ROZWIĄZANIE PROBLEMU ŁYSIENIA. 
NATURALNIE, BEZ BÓLU I BEZ BLIZN NA SKÓRZE GŁOWY

Doctor consulting male patient, working on diagnostic examination on men’s health disease or mental illness, while writing on prescription record information document in clinic or hospital office

Zrób z nami pierwszy krok i skorzystaj z bezpłatnej analizy. Przygotujemy dla Ciebie
wycenę (na podstawie załączonych zdjęć). Poznasz też więcej szczegółów dotyczących zabiegu.

Sprawdź tutaj! 

INNE WPISY KTÓRE MOGĄ CIĘ

Zainteresować

Przeszczep włosów Turcja – dlaczego warto poddać się transplantacji w tym kraju? W skrócie: Oszczędzasz pieniądze i zyskujesz jakość. Poznaj Powody >>>
Z tego artykułu dowiesz się, jak uniknąć nieudanych przeszczepów włosów i dlaczego zabieg może się nie powieść. Poznaj Powody i Zobacz Przykłady!
Polscy Pacjenci - Gwarancja 100 % - 16 lat doświadczenia kliniki - Najnowsze metody - Najniższe ceny - Ile Kosztuje Przeszczep Włosów w Stambule? Ceny od 1990 €
×