+48 519 399 030

przeszczep włosów

SAPPHIRE
FUE

Wraz z postępem technologii pojawiają się nowe osiągnięcia w dziedzinie przeszczepu włosów. Zabiegi transplantacji włosów metodą FUE (follicular unit extraction) unowocześniono, wprowadzając specjalne szafirowe ostrza. Zapewnia to znacznie lepsze rezultaty. Przy użyciu szafirowych końcówek przeszczep włosów jest efektywniejszy, bezbolesny i, co najważniejsze, efekt jeszcze bardziej naturalny.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

Czym jest przeszczep włosów
SAPPHIRe FUE

Jedną z pierwszych technik przeszczepu włosów była technika FUT. Kiedy pojawiła się FUE, FUT przestała być preferowana – i stanowczo Ci ją odradzamy. Technika przeszczepu włosów FUE jest obecnie najczęściej stosowana w transplantacji. Dlaczego jest tak chętnie wybierana? Po pierwsze, dzięki niej możliwe jest osiągnięcie w pełni udanych i naturalnych wyników przeszczepu włosów.

Po drugie, zabieg charakteryzuje brak trwałej blizny. Technika FUE jest także nieustannie udoskonalana i rozwijana. Jedną z takich innowacji jest wprowadzenie szafirowych końcówek do narzędzia, którym wykonuje się zabieg.

Technika przeszczepu włosów Sapphire FUE to ulepszona wersja techniki FUE. Polega na zastosowaniu końcówek szafirowych zamiast metalowych do rowkowania skóry. Dzięki temu przeszczep włosów jest łatwiejszy i bardziej skuteczny.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

Dlaczego? W technice Sapphire FUE mieszki włosowe są pobierane jeden po drugim z obszaru dawczego za pomocą mikrokońcówek. Aby przenieść zebrane grafty, w miejscach łysiejących otwiera się specjalne kanały w skórze. To jeden z najważniejszych etapów przeszczepu włosów.

Częstotliwość, stopień i kierunek nacięć w sposób kluczowy wpływają na powodzenie przeszczepu włosów i naturalny efekt końcowy – gwarantuje to szybsze gojenie i późniejszy wzrost włosów w kierunku naturalnym do tego, który występuje u pacjenta.

Najczęstszym błędem w przeszczepie włosów jest otwieranie kanałów pod niewłaściwym kątem. Używanie szafirowych ostrzy powala go uniknąć.

jak przebiega przeszczep włosów
metodą SAPPHIRe

Przed zabiegiem przeszczepu włosów metodą Sapphire FUE specjaliści wykonują Ci badania wstępne. Jeśli stan Twojego zdrowia jest odpowiedni, rozpoczyna się etap planowania i projektowania obszarów biorczych. Linia czoła oraz inne miejsca, w których znajdą się przeszczepione grafty, wyznaczane są zgodnie z Twoim życzeniem i kształtem twarzy. Na początku zabiegu specjalista podaje Ci znieczulenie miejscowe. Następnie pobiera mieszki włosowe z okolicy dawczej, pojedynczo, specjalnymi narzędziami. Następnie otwiera kanały w skórze na obszarach łysiejących. Na koniec zabiegu w miejscu dawczym lekarz zakłada Ci opatrunek i bandażuje głowę.

Bezbolesny przeszczep włosów techniką Sapphire FUE

Dzięki znieczuleniu miejscowemu wykonanemu przed przeszczepem włosów nie odczujesz bólu podczas zabiegu. Jeśli cierpisz na lęk przed igłami, sedacja jest dla Ciebie rozwiązaniem idealnym.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji
Esthetic Trip

Technika sapphire fue w porównaniu z
KLASYCZNYM FUE

Esthetic Trip
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

W technice przeszczepu włosów Sapphire FUE kanały w skórze są otwierane gładko, a nacięcia są mniejsze. Dzięki temu uszkodzenie tkanki w przeszczepianym obszarze jest ograniczone do minimum. Kluczową różnicą między techniką FUE a techniką SAPPHIRE FUE jest zastosowanie szafirowych końcówek zamiast metalowych. Szafir nie traci ostrości – w przeciwieństwie do metalu, który z czasem może powodować większe uszkodzenia skóry. Technika przeszczepu włosów metodą SAPPHIRE FUE zapewnia więc także mniejszą opuchliznę po zabiegu. Wszystko to sprawia, że cieszysz się świetnym efektem transplantacji i znacznie szybciej wracasz do zdrowia.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat techniki przeszczepu włosów Sapphire FUE, z powodzeniem wykorzystywanej przez naszą klinikę, oraz cen przeszczepu włosów Sapphire FUE. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Zrób

PIERWSZY

KROK

Prześlij zdjęcia do bezpłatnej analizy

Przygotujemy dla ciebie szczegóły zabiegu oraz przeprowadzimy konsultację na podstawie załączonych zdjęć.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów efekty
×