+48 519 399 030

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji

Przeszczep włosów Turcja

Spis treści

Dlaczego warto poddać się przeszczepowi włosów w Turcji?
czy zabieg w tureckiej klinice transplantacji włosów jest lepszy?

Łysienie androgenowe to problem, który dotyczy ponad 70% mężczyzn oraz 50% kobiet. Istnieje wiele specyfików spowalniających wypadanie włosów, jak również metod mających na celu ukrycie tej przypadłości. Jednak rozwiązaniem najbardziej trwałym i zarazem gwarantującym najlepsze efekty jest przeszczep mieszków włosowych. Osoby, które decydują się na transplantację włosów przeważnie rozważają dwie możliwości – przeszczep w kraju oraz poza granicami Polski. W przypadku drugiej z wymienionych pacjenci zastanawiają się, jaki kraj wybrać, by zabieg wykonany był przez profesjonalistów posiadających odpowiednie doświadczenie i umiejętności. Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się, dlaczego Turcja jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o przeszczep włosów.


5 głównych powodów, dla których zabieg przeszczepu włosów w Turcji jest lepszym wyborem niż operacja przeprowadzana w Polsce 


1. Doświadczenie i umiejętności specjalistów ze Stambułu

Przeszczep włosów w Stambule - Turcja - Esthetic Trip


Tureccy lekarze specjalizują się w operacjach mikrochirurgicznych. Mają ogromne doświadczenie i wykorzystują je w swojej pracy. Nasza klinika oferuje przeszczepy włosów Fue (Follicular Unit Extraction), przeszczepy włosów DHI (Direct Hair Implantation) czyli standardowe przeszczepy włosów na głowie najnowszymi metodami, oraz także inne zabiegi w obszarach ciała, gdzie nastąpiła duża utrata włosów np. przeszczep brwi czy przeszczep brody.  Nasi specjaliści korzystają również z ulepszonej wersji techniki Fue – Sapphire Fue. Metoda ta polega na aplikacji znieczulenia miejscowego, a następnie pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych z obszaru biorczego (boki i tył głowy pacjenta) i przeszczepianiu ich do obszaru biorczego. Szafirowe ostrza w przeciwieństwie do tradycyjnych – metalowych nie tępią się i w związku z tym po zabiegu skóra głowy szybkiej regeneruje się, a opuchlizna jest znacznie mniejsza.

Warto wspomnieć, że specjaliści ze Stambułu (również ci współpracujący z naszą firmą) wykorzystują najnowocześniejsze metody – wcześniej wspomnianą technikę FUE (bądź Sapphire FUE) oraz DHI. Ponadto (w przeciwieństwie do polskich lekarzy) chirurdzy z Turcji używają technik manualnych. Oznacza to, że w naszym kraju lekarze wykorzystują roboty (m.in. robota o nazwie Artas), by dokonać automatycznej transplantacji. Zastosowanie technik manualnych jest lepszym rozwiązaniem, ponieważ pozwala uniknąć zbyt równomiernego rozłożenia mieszków włosowych i co tym idzie nienaturalnego wyglądu włosów po przeszczepie. Ponadto metody wykorzystywane przez tureckich lekarzy nie pozostawiają blizn i wykluczają powikłania.

Specjaliści współpracujący z Esthetic Trip pracują w najnowocześniejszej klinice o bardzo dobrej reputacji, jak również posiadają bogate doświadczenie, co stanowi gwarancję jakości przeszczepu.

UWAGA! W niektórych klinikach o wątpliwej reputacji osoby wykonujące zabieg proponują pacjentom transplantację z zastosowaniem metody FUT, która jest przestarzała oraz efekty operacji wykonanej tą metodą nie przynoszą zadowalających efektów. Owa technika (w skrócie) polega na przeszczepianiu pasków skóry z włosami, a nie pojedynczych mieszków, dlatego nie jest ona tak dokładna i nie gwarantuje dobrych rezultatów oraz przyjęcia się przeszczepu. Jeśli więc ktoś proponuje zastosowanie tej metody, oznacza to, że nie jest profesjonalnym specjalistą w zakresie transplantacji.

2. Najlepsza klinika, najnowszy sprzęt medyczny i zaawansowane metody Przeszczepu włosów w Stambule (metoda Fue / metoda Dhi)

ESTHETIC TRIP - POZNAJ NAJLEPSZĄ KLINIKĘ PRZESZCZEPU WŁOSÓW W TURCJI.

Medycy ze Stambułu stosują najnowocześniejsze techniki, jak również wciąż eksperymentują i szybko wdrażają najkorzystniejsze dla pacjentów metody oraz technologie. Oprócz omówionych już przeszczepów włosów metodą FUE, Sapphire FUE (w ramach której stosuje się szafirowe ostrza), opracowali oni metodę DHI. Różni się ona tym od poprzednich, że włosy transplantowane są za pomocą specjalnego pióra. Metoda ta jest odpowiednia do uzyskania najlepszej gęstości włosów oraz krótszego okresu rekonwalescencji po zabiegu. Decydując się na przeszczep włosów DHI – nie musisz golić uprzednio głowy. Jak można się domyślić, technika ta również nie pozostawia blizn.

Specjaliści z Esthetic Trip także pracują na najnowocześniejszym sprzęcie i wykorzystują nowe metody. Stanowi to gwarancję sukcesu i przekłada się na późniejsze zadowolenie klienta, o które bardzo dbamy.


3. Turcja jako główny cel pacjentów decydujących się na wyjazdy w ramach turystyki medycznej 

Turcja nieprzypadkowo jest światowym liderem w branży medycyny estetycznej. Zajmuje bowiem drugie miejsce w Europie oraz dziewiąte na świecie w zakresie zabiegów chirurgii plastycznej. Co za tym idzie, co roku do Stambułu oraz do innych większych tureckich miast przyjeżdża około 70 000 pacjentów z całego świata (w ramach turystyki medycznej). Specjaliści z tego kraju wykonują różnego rodzaju zabiegi, począwszy od rynoplastyki i liposukcji na powiększeniu piersi skończywszy. Jednak  przeszczepianie włosów jest to zabieg, w którym specjalizują się eksperci ze Stambułu.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji


4. Cena zabiegu. Ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji?

Ze względu na to, że koszty zatrudnienia w Turcji są niższe niż w Polsce, cena zabiegu wykonanego w tym egzotycznym kraju również jest niższa. Jednak równocześnie jakość usługi nie idzie w parze z ceną. Oznacza to, że, pomimo niższych kosztów poniesionych przez pacjenta, efekty transplantacji są lepsze od tych, jakie osiągają Polscy medycy.

W Polsce koszt zabiegu waha się od 38 000 do 80 000 zł, zaś przedział cenowy transplantacji w Turcji to od 8 100 do 9 450 zł.

Nasza firma oferuje trzy pakiety – Economy, Premium i All inclusive. Szczegóły dotyczące każdego z nich podane są na naszej stronie internetowej. Jeśli nie masz możliwości opłacenia całego zabiegu od razu, proponujemy możliwość płatności w ratach. Specjaliści i konsultanci z Esthetic Trip podchodzą do każdego klienta z empatią i troską. Dlatego też, jeśli jedynie kwestie finansowe powstrzymują cię przed podjęciem ostatecznej decyzji o wykonaniu zabiegu, skontaktuj się z nami. Postaramy się pomóc. 

Od czego zależy cena zabiegu przeprowadzanego w Turcji:

 • reputacja kliniki,
 • doświadczenie lekarza wykonującego transplantację,
 • metoda dostosowana do konkretnego przypadku.

Warto dodać, iż w Polsce cena zabiegu uzależniona jest też od ilości przeszczepionych graftów. W Turcji, w klinice, z którą współpracujemy, specjalista przeszczepia jak największą ilość mieszków włosowych i nie wpływa to na koszt zabiegu. Należy też wspomnieć o tym, że w Polsce istnieją pewne ograniczenia, jeśli chodzi o ilość graftów do przeszczepienia. W Turcji nie ma takiego limitu. Medycy współpracujący z Esthetic Trip podczas każdego zabiegu przeszczepiają ich największą możliwą ilość.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji

4.1 Poznaj usługi wynikające z naszego pakietu: 

       Pakiet Economy 2050 – 2150 € 
       (podstawowy) obejmuje: 

 • 4 dniowe zakwaterowanie w hotelu 4 lub 5-gwiazdkowym ze śniadaniami oraz dostępem do spa dla pacjenta i osoby towarzyszącej,
 • Przeszczep włosów metodą (Sapphire FUE/ DHI ) z maksymalną możliwą liczbą przeszczepów – do 6500 graftów,
 • Powitanie na lotnisku,
 • Prywatne transfery (do hotelu, kliniki i na lotnisko),
 • Koszty operacyjne, analizy krwi oraz konsultację z lekarzem i zaplanowanie linii włosów.
 • Lunch w naszej klinice, w dniu zabiegu,
 • Zestaw leków  (antybiotyki, środek przeciwbólowy, aspiryna itp.),
 • Zestaw pielęgnacyjny do mycia włosów (szampon + spray),
 • Certyfikat gwarancyjny,
 • Pełna organizacja wyjazdu przez zespół Esthetic Trip oraz opiekę w czasie rekonwalescencji.

  Możesz również wybrać pakiet PREMIUM (2200€), w skład którego wchodzi również opieka tłumacza polskojęzycznego na miejscu lub pakiet ALL INCLUSIVE (2600€) obejmujący (dodatkowo) bilety lotnicze w obie strony.

  (Niższe ceny dotyczą metody Szafirowe Fue, zaś wyższe – metody DHI)

STAŁE RABATY: 

RABAT FAMILY – 150 €
Jeśli planujesz wyjazd z osobą towarzyszącą, która również skorzysta z przeszczepu włosów z Esthetic Trip. 

RABAT BARBER – 200 €
Spersonalizowany rabat dla osoby, która zawodowo zajmuje się strzyżeniem włosów.
Jesteś barberem lub pracujesz jako fryzjer? 
Daj znam znać i skorzystaj z rabatu. 

WYJĄTKOWE PROMOCJE:
Stałe rabaty Cię nie dotyczą? Nic straconego! Zaobserwuj nasze konta w mediach społecznościowych i i śledź najnowsze promocje.  
W okresie świątecznym często oferujemy naszym pacjentom zniżki na zabiegi.  Zostań naszym obserwatorem i bądź na bieżąco. 


5. Turcja jako miejsce pełne atrakcji – prawdziwy turystyczny rarytas

Turcja to kraj położony na dwóch kontynentach, a co za tym idzie różnorodny oraz bogaty pod względem kulturowym. Turysta przybywający do tego państwa może spodziewać się niezwykłych atrakcji, jak również powinien przygotować się wielogodzinne zwiedzanie, bowiem w samym Stambule znajdują się następujące zabytki: Błękitny Meczet, Pałac sułtański Topkapi (oraz zachwycającego ogrody należące do kompleksu pałacowego), Meczet Sulejmana i (oczywiście) Hagia Sophia. Jednak Turcja i jej stolica to nie tylko gratka dla miłośników historii i sztuki. Również wielbiciele pięknych krajobrazów i doskonałej kuchni znajdą tu coś dla siebie. Jezioro Van, Góra Ararat oraz Kapadocja to tylko niektóre miejsca, jakie warto odwiedzić, będąc w Turcji.

Należy wspomnieć, że pacjenci, przyjeżdżający do tego kraju w ramach turystyki medycznej, często przedłużają urlop, by nacieszyć się tym pięknym wielobarwnym i oddziałującym na wszystkie zmysły miejscem.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji

Dlaczego warto wybrać Turcję spośród innych krajów, w których wykonuje się transplantację?

Krajami, w których można przeszczepić włosy są (poza Turcją) także Indie oraz Meksyk, jednak, ze względu na odległość geograficzną od Polski, transplantacja w tych krajach wiąże się z długim zagranicznym wyjazdem. Czas przelotu z Polski do Turcji to 2,5 godziny. Ponadto odległość naszego kraju od Indii czy Meksyku wpływa na koszt przelotu. W związku z tym całkowita cena transplantacji (wraz z dojazdem i wszelkim wygodami) w Turcji jest znacznie niższa niż w innych państwach.

Jeśli po przeanalizowaniu wszystkich podanych w tym artykule argumentów, doszedłeś do wniosku, że najkorzystniejszym dla ciebie (oraz twojego portfela) rozwiązaniem jest transplantacja w Turcji, skontaktuj się z nami, a dołożymy wszelkich starań, by twój wyjazd do naszej kliniki przebiegł spokojnie i zakończył się sukcesem – udanym przeszczepem włosów.

NIE CZEKAJ – UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ NA  BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ  >>>

INNE WPISY KTÓRE MOGĄ CIĘ

Zainteresować

Lider w dziedzinie przeszczepu włosów w Turcji - Ceny od 1990 € - Eksperci z 16letnim doświadczeniem - Gwarancja Zabiegu - Stałe Rabaty - SPRAWDŹ
Z tego artykułu dowiesz się, jak uniknąć nieudanych przeszczepów włosów i dlaczego zabieg może się nie powieść. Poznaj Powody i Zobacz Przykłady!
Polscy Pacjenci - Gwarancja 100 % - 16 lat doświadczenia kliniki - Najnowsze metody - Najniższe ceny - Ile Kosztuje Przeszczep Włosów w Stambule? Ceny od 1990 €
×