+48 519 399 030

przeszczep

BRWI

Okolice oczu to obszar, na który zwraca się szczególną uwagę.
Estetyczne, zadbane i zdrowe brwi są istotnym elementem wizerunku. To komponent, który uzupełnia rysy twarzy, określa jej wyraz, wspiera ekspresję poprzez mimikę i pomaga w codziennej komunikacji. Ich wygląd podnosi także atrakcyjność: odpowiednia gęstość i kształt pozwala zachować świeży i młody wygląd. Zapomnij już dziś o przerzedzonych brwiach, które dodają lat lub pozostaw za sobą trudne chwile związane z wypadkiem czy chorobą.

Esthetic Trip - Najlepsza klinika przeszczepu włosów w turcji

ABC

PRZESZCZEPU BRWI

Przeszczep brwi to jeden z najtrudniejszych zabiegów medycyny estetycznej, ale wykonany przez profesjonalistów daje imponujący efekt. Do zabiegu stosuje się te same techniki, które służą do przeszczepu włosów na głowie, tj. technika FUE lub DHI. Zawsze też podaje się znieczulenie miejscowe. Najtrudniejszą częścią przeszczepu brwi jest nadanie odpowiedniego kąta i kierunku włoskom oraz estetyczne zaprojektowanie naturalnie wyglądających brwi. Zabieg polega na pobraniu maleńkich, pojedynczych lub grubych mieszków włosowych z tyłu głowy (obszar dawczy), a następnie przeszczepieniu ich do tych części linii brwiowych, które wymagają wypełnienia. Po zakończeniu procedury włoski natychmiast zaczynają odrastać.

Zabieg trwa od 2 do 4 godzin. Powodem jest fakt, że każdy włosek trzeba bardzo ostrożnie i precyzyjnie wszczepić w łuk brwiowy. Czas rekonwalescencji trwa około tygodnia, ale do pracy i innych aktywności wrócisz już trzy dni po zabiegu.

Jeśli masz blizny, utraciłaś/eś włosy w wyniku przebytej choroby czy wypadku lub po prostu nie jesteś zadowolona/y z kształtu czy gęstości, przeszczep brwi to doskonałe rozwiązanie!

Esthetic Trip - Najlepsza klinika przeszczepu włosów w turcji
Esthetic Trip - Najlepsza klinika przeszczepu włosów w turcji

PORADYPRZED

PRZESZCZEPEM

PORADYPRZED

PRZESZCZEPEM

Osoby z rzadkimi brwiami, bliznami oraz te, które doznały utraty brwi z powodu choroby, wypadku czy oparzenia.

Przyczyny utraty brwi i metody leczenia

Brwi wyraźnie wpływają na nasz wygląd.
Ich utrata zależy od wielu przyczyn, a należą do nich np.:

Przeszczep brwi jest więc możliwy nie tylko wtedy, gdy Twoje brwi są naturalnie rzadkie, ale też w przypadku ich utraty. Najlepszym sposobem na trwałe odzyskanie włosów jest transplantacja. Dzięki takiemu zabiegowi zyskujesz zdrowe i gęste brwi, a rezultat jest całkowicie naturalny.

jAK

PRZEBIEGA

zabieg przeszczepu brwi?

Przed zabiegiem lekarz wykona Ci niezbędne badania. Jeśli stan Twojego zdrowia jest odpowiedni do przeszczepu brwi, rozpoczyna się faza analizy i planowania. Na tym etapie lekarz sprawdza obszar dawczy oraz decyduje, ile mieszków włosowych zostanie przeszczepionych. Następnie rozpoczyna się procedura zabiegu.

Przyczyny utraty brwi i metody leczenia

Zabieg rozpoczyna się od znieczulenia miejscowego.
W ten sposób nie odczuwasz bólu i zwiększa się Twój komfort. Co dalej?

Esthetic Trip - Najlepsza klinika przeszczepu włosów w turcji

Podczas operacji należy wziąć pod uwagę kilka czynników, aby operacja zakończyła się sukcesem, a brwi wyglądały naturalnie. Jednym z nich jest otwarcie kanałów pod odpowiednim kątem – to bezpośrednio wpływa na kierunek odrastania włosów. Sukces przeszczepu brwi zależy również od ułożenia mieszków włosowych oraz ich odstępów. Właśnie dlatego w naszym zespole pracują fachowcy doświadczeni w swojej dziedzinie.

Czas trwania zabiegu jest krótszy niż przeszczep włosów. Trwa średnio 2 godziny lub nieco dłużej, w zależności od obszaru do wypełnienia.

Esthetic Trip
Esthetic Trip - Najlepsza klinika przeszczepu włosów w turcji

PO PRZESZCZEPIE

BRWI

Po zabiegu w okolicach brwi możesz zaobserwować zaczerwienienie i łuszczenie, a także odczuwać swędzenie. Jest to całkowicie naturalne i ustępuje średnio w ciągu 14 dni. Nigdy nie drap obszarów po przeszczepie w czasie gojenia, by nie uszkodzić graftów i nie zanieczyścić obszaru biorczego. 

Przeszczepiane włosy zaczynają wypadać około dwóch tygodni po zabiegu, podobnie jak przy transplantacji na obszarze głowy. Ten okres nazywany jest „utratą szokową”. Nie przejmuj się tym jednak. To tymczasowa i normalna sytuacja. Ten etap obserwują wszystkie osoby, które przeszły przeszczep brwi lub włosów. Uzbrój się w cierpliwość: trwałe odrastanie brwi z przeszczepionych korzeni następuje średnio po trzech miesiącach. Uzyskanie 100% efektu zajmuje do 6 miesięcy.

SZCZEGÓLNA

OSTROŻNOŚĆ

PO PRZESZCZEPIE BRWI

Esthetic Trip

Brwi po przeszczepie początkowo nie są w stanie utrzymać się wystarczająco silnie w nowym miejscu i mogą łatwo pękać i ulec uszkodzeniu. Zachowaj więc środki ostrożności po przeszczepie brwi, aby prawidłowo dbać o obszar po zabiegu.

Oto kilka z nich:

Esthetic Trip - Najlepsza klinika przeszczepu włosów w turcji

Zrób

PIERWSZY

KROK

Prześlij zdjęcia do bezpłatnej analizy

Przygotujemy dla ciebie szczegóły zabiegu oraz przeprowadzimy konsultację na podstawie załączonych zdjęć.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów efekty
×