+48 519 399 030

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji

ILE KOSZTUJE PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI?

Spis treści

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI

Stambuł – największe i najludniejsze miasto Turcji, od dekad określane jest mianem światowej stolicy turystyki medycznej. Jest to również najczęściej wybierane miejsce przez osoby, które chcą dokonać transplantacji włosów. Co sprawia, że ludzie żyjący w różnych zakątkach świata, borykający się z wypadaniem włosów, korzystają w pierwszej kolejności z oferty medycyny estetycznej tego kraju?  Czy chodzi tylko o względy finansowe? Czy może ilość zrealizowanych tam operacji oraz doświadczenie tureckich lekarzy to czynniki przyciągające turystów? Poznaj 5 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać się do Stambułu na zabieg przeszczepu włosów.  

 1. JAKOŚĆ – długoletnie doświadczenie oraz częstotliwość wykonywania operacji to przyczyny, dla których tureccy chirurdzy uznawani są za ekspertów w transplantacji włosów. Wiedza i profesjonalizm lekarzy są gwarantami jakości, a co za tym idzie wyeliminowane są wszelkie możliwe błędy popełniane podczas zabiegu. Ponadto turecka służba zdrowia jest na znacznie wyższym poziomie, a tamtejsi specjaliści przylatują do Polski i do innych państw, aby szkolić lekarzy, jak prawidłowo wykonywać transplantację włosów. Jeśli zdecydujesz się na zabieg w Turcji, masz również pewność, że zostanie CI przeszczepiona maksymalna liczba graftów – znacznie większa w porównaniu z polskimi standardami.* Klinika Esthetic Trip posiada dodatkowo certyfikat jakości JCI (Joint Commission International) przyznawany innowacyjnym jednostkom medycznym.
 2. CENA – kompleksowa cena (wraz ze wszystkimi dodatkowymi usługami) stanowi zaledwie 30% kosztów przeszczepu włosów w Polsce. Powody korzystnych warunków cenowych znajdziesz poniżej
 3. TECHNIKA – dzięki zaawansowanym technikom manualnym, m.in. dzięki zastosowaniu metody Fue (Sapphire Fue) oraz Dhi, transplantacja włosów w znieczuleniu miejscowym przebiega bezboleśnie. Milimetrowe nacięcia na skórze głowy szybko się goją, nie pozostawiając blizn, a efekty zabiegu są bardzo naturalne. Ponadto okres rekonwalescencji jest stosunkowo krótki. Precyzyjne techniki ręczne (szczególnie w zestawieniu z tymi z wykorzystaniem robotów) wciąż są najbardziej efektywnym rozwiązaniem transplantacji włosów.
 4. DOŚWIADCZENIE – w ciągu miesiąca w Turcji wykonywanych jest około 150 zabiegów dla pacjentów z całego świata (5 dziennie). W nomenklaturze medycznej takie doświadczenie określane jest mianem „nabitej ręki” u lekarza. Oznacza to, że specjalista przeprowadzający zabieg transplantacji włosów ma pewną rękę, wykonuje swoje zadanie sprawnie i bez pomyłek. 
 5. WYCIECZKA – w czasie pobytu w Stambule masz możliwość poznania kultury tureckiej oraz zasmakowania orientu. Pacjenci bardzo często zabierają ze sobą osobę towarzyszącą, aby połączyć przyjemne z pożytecznym (zabieg + zwiedzanie jednej z najciekawszych metropolii świata).

Wszystkie powyższe czynniki sprawiają, że Turcja uznawana jest dziś za światowego lidera w dziedzinie transplantacji włosów. Specjaliści z tego kraju bezpośrednio przyczyniają się do zwalczania problemu łysienia, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. W Stambule klientom zapewniany jest zabieg w wysokiej klasy klinikach. Lekarze wykorzystują najbardziej zaawansowane i nowoczesne metody oraz współpracują z wykwalifikowanym zespołem specjalistów. Jeśli zatem utrata włosów to problem, który spędza ci sen z powiek, warto rozważyć wybór kliniki w Turcji.

ILE KOSZTUJE PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI? - - Esthetic Trip
ILE KOSZTUJE PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI? - - Esthetic Trip
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w turcji cena

ILE KOSZTUJE PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI? 

Na mapie Stambułu zlokalizowanych jest blisko 300 klinik i szpitali zajmujących się odbudową włosów. Średni koszt odzyskania włosów za pośrednictwem certyfikowanych placówek medycznych wynosi 2000€- 5000 €. Mimo iż koszt uzależniony jest od wielu czynników takich jak: reputacja i lokalizacja placówki, doświadczenie zespołu medycznego, wybór metody transplantacji, to istnieją 2 warianty, jeśli chodzi o politykę cenową klinik.   

OPCJA 1: KLINIKI LICZĄCE GRAFTY  (PŁACISZ ZA KAŻDY GRAFT)

Koszt uzależniony jest od ilości mieszków włosowych potrzebnych do przeszczepienia. Ten wariant polityki cenowej może być znany osobom zainteresowanym transplantologią włosów w Polsce. Niektóre oddziały oferują operacje rekonstrukcji włosów metodą robotyczną. W tym przypadku całościowy koszt zabiegu uzależniony jest od liczby cebulek włosowych pobranych z potylicy. Średni koszt za pobrany z okolicy dawczej mieszek włosowy wynosi 1,20 €. Przy uzupełnieniu niewielkiego ubytku np. (3.000 graftów), należy liczyć się z kosztem: 3000 x 1.20 € = 3.600 € (za sam zabieg!).

OPCJA 2: KLINIKI ZE STAŁĄ CENĄ (PŁACISZ ZA ZABIEG)

Znaczna większość tureckich klinik specjalizujących się w przeszczepianiu włosów oferuje stałą cenę za zabieg z wykorzystaniem maksymalnej liczby graftów dla konkretnego przypadku. Oznacza to, że płacisz jednorazowo za cały zabieg. Takie rozwiązanie jest najbardziej korzystną formą rozliczenia dla klienta. Ponadto w klinice Esthetic Trip w 80% przypadków udaje nam się pobrać większą ilość graftów niż planowaliśmy podczas konsultacji online, co bezpośrednio wpływa na zadowolenie klienta, który nie ponosi z tego tytułu dodatkowych kosztów. Plany pakietowe, wraz ze stałą ceną za zabieg, transport, zakwaterowanie i inne dogodności, są najbardziej komfortową, bezpieczną i korzystną formą płatności bez zaskakujących dodatkowych kosztów. 

PAKIET ECONOMY *

PAKIET PREMIUM 

* PAKIET ALL INCLUSIVE

 

DLACZEGO PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI
KOSZTUJE ZNACZNIE MNIEJ NIŻ W POLSCE?

Kompleksowa oferta przeszczepu włosów w Turcji z Esthetic Trip jest ok. 70% tańsza od przeszczepu włosów w Polsce. Skąd tak znacząca różnica w cenie i niezwykła przystępność leczenia w porównaniu z krajami europejskimi? Istnieje wiele czynników, które mają na to wpływ. Oto niektóre spośród nich:

 1. BRAK PODATKU VAT – Turcja nie jest członkiem Unii Europejskiej i kraj ten zniósł podatek VAT dla zagranicznych turystów medycznych, przyjeżdżających na zabiegi do tureckich klinik lub szpitali certyfikowanych przez Ministerstwo Zdrowia Republiki Turcji.
 2. RÓŻNICA W KURSIE WALUTY pomiędzy lirą turecką a dolarem, funtem lub euro. Obecnie, ze względu na spadek wartości tureckiej liry, inne waluty są znacznie powyżej niej i kantory oferują świetny przelicznik.
 3. WYŻSZE PŁACE W POLSCE – istotnym czynnikiem wpływającym na cenę są również niższe koszty pracy w Turcji. Wynagrodzenia dla pracowników są również znacznie niższe niż w naszym kraju.  
 4. CERTYFIKAT JCI – wybrane kliniki krajowe, takie jak te współpracujące z Esthetic Trip, dzięki posiadanej akredytacji Joint Commission International (JCI), są wspierane przez rząd.
 5. DOŚWIADCZENIE I WIEDZA LEKARZA , który będzie wykonywał operację. Cena będzie rosła wraz ze wzrostem jego doświadczenia.
 6. KLINIKA – koszty różnią się również w zależności od miejsca, w którym przeszczep włosów zostanie wykonany oraz popularności i reputacji placówki.

WAŻNE: Pamiętaj, że korzystne ceny za przeszczep włosów w Turcji nie oznaczają niskiej jakości! Na miejscu szybko przekonasz się, że poziom usług zdrowotnych w tym kraju jest na dużo wyższym poziomie niż w Polsce. Twój zabieg przeszczepu włosów będzie wykonany przez wykwalifikowanego lekarza z użyciem nowoczesnych i najbardziej zaawansowanych metod. Po powrocie będziesz cieszyć się z nowej ilości włosów i szybko zapomnisz, że kiedykolwiek miałeś problem z łysieniem androgenowym.

ILE KOSZTUJE PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI ?
NAJCZĘSTSZE PYTANIA/WASZ RESEARCH I NASZE ODPOWIEDZI: 

 1. Przeszczep włosów Turcja –  cena?
  Cena przeszczepu włosów jest uzależniona od kilku czynników i waha się od 1990 do 2600 euro.
 2. Czy cena DHI jest inna od ceny Sapphire Fue
  Tak, cena przeszczepu metodą DHI jest wyższa, ponieważ tego typu transplantacja wymaga zakupu sterylnych, oddzielnych narzędzi dla każdego pacjenta. 
  W Esthetic Trip oferujemy najlepszą cenę za przeszczep włosów techniką DHI. 
 3. Czym są pakiety All Inclusive i co dokładnie zawierają?
  Zobacz nasz cennik i poznaj szczegóły modułów i wariantów cenowych. 
 4. Dlaczego przeszczep włosów w Turcji jest tańszy niż w Polsce?
  Głównym czynnikiem wpływającym na cenę są niższe koszty pracy w Turcji.  Płaca minimalna i wynagrodzenia dla pracowników są znacznie niższe niż w Polsce. 
 5. Dlaczego transplantacja włosów w Turcji?
  Specjaliści w Stambule i innych miastach tego kraju wykonują ok. 150 zabiegów miesięcznie, dlatego doświadczenie i jakość są bezkonkurencyjne. Poza tym transplantacja włosów w Turcji jest ok. 70 % tańsza niż w Polsce. 
 6. Przeszczep włosów Turcja –  promocja/rabaty…
  Odwiedź naszą stronę internetową i zobacz, czy możesz skorzystać ze stałych rabatów. 
  W okresach przed świętami często dodajemy promocje, dlatego nie zapomnij zaobserwować naszego konta na Instagramie lub Facebooku. 
 7. Czy mogę zapłacić za usługę przed wyjazdem, aby nie brać ze sobą gotówki? 
  Tak, istnieje taka możliwość. Przekażemy twoją płatność klinice. 
 8. Przeszczepy włosów w Turcji w 2023 roku – gdzie i jak?
  Zacznij od bezpłatnej konsultacji w  Esthetic Trip. 
 9. Czy cena przeszczepu brody i brwi jest taka sama jak wszczepiania włosów?
  Tak. W obu przypadkach płacisz za zabieg i związane z nim koszty usług medycznych w Turcji. 
 10. Kiedy i jak opłacić całość? 
  Należność (za operację) pomniejszoną o wpłatę rezerwacyjną uiszcza pacjent w klinice, w dniu zabiegu. 
 11. Czy jest możliwość opłaty ratalnej? 
  Tak, istnieje opcja płatności ratalnej. 
 12. Czy cena w Turcji zależy od graftów?
  W większości klinik w Stambule cena nie jest uzależniona od ilości pobranych mieszków włosowych. 
  Medycy implantują maksymalną ilość graftów dla twojego przypadku, a ty płacisz jednorazowo za zabieg. 
 13. Czy przeszczep włosów może być tani? Możemy pomóc ci znaleźć możliwe najbardziej atrakcyjne ceny biletów lotniczych. Czasem wprowadzamy też świąteczne promocje, dlatego warto śledzić nasze social media. Poza tym historie naszych klientów są różne. Podchodzimy do każdej osoby z empatią i zrozumieniem. Jeśli więc jedyną przyczyną, dla której jeszcze nie zdecydowałeś się na zabieg, są pewne ograniczenia finanse, to dołożymy wszelkich starań, aby ci pomóc. Odezwij się do nas, opowiedz nam o swoim problemie, a na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie. 

CHCESZ PRZYWRÓCIĆ SWOJĄ LINIĘ WŁOSÓW I UZUPEŁNIĆ UBYTKI? 

Skorzystaj z naszej Bezpłatnej Analizy Włosów >>
Wyjaśnimy ci wszystkie szczegóły i rozwiejemy wątpliwości dotyczące zabiegu, wybranej metody, wzrostu włosów po operacji itd. 

Decydując się na przeszczep swoich włosów, Sprawdź, czy możesz skorzystać z rabatów, które aktualnie oferujemy >>

INNE WPISY KTÓRE MOGĄ CIĘ

Zainteresować

Przeszczep włosów Turcja – dlaczego warto poddać się transplantacji w tym kraju? W skrócie: Oszczędzasz pieniądze i zyskujesz jakość. Poznaj Powody >>>
Lider w dziedzinie przeszczepu włosów w Turcji - Ceny od 1990 € - Eksperci z 16letnim doświadczeniem - Gwarancja Zabiegu - Stałe Rabaty - SPRAWDŹ
Z tego artykułu dowiesz się, jak uniknąć nieudanych przeszczepów włosów i dlaczego zabieg może się nie powieść. Poznaj Powody i Zobacz Przykłady!
×