+48 519 399 030

przeszczep włosów

Metodą
DHI

Technika DHI (Direct Hair Implantation) to inaczej bezpośrednia implantacja włosów. W naszej klinice metodę DHI wykonują wyłącznie lekarze posiadający odpowiedni certyfikat nadany przez Akademię DHI. To najnowocześniejsza i najbezpieczniejsza metoda przeszczepu włosów jaka jest obecnie praktykowana.
Przynosi najlepsze efekty.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

Czym jest
technika DHI

Direct Hair Implantation (w skrócie DHI) to inaczej bezpośrednia implantacja włosów. Na czym polega? Mieszki włosowe są wszczepiane jeden po drugim bezpośrednio w przerzedzone lub bezwłose obszary głowy. Każdy graft jest implantowany w określonym kierunku, pod określonym kątem i na określonej głębokości.

Taka innowacyjna metoda przeszczepu włosów umożliwia więc precyzję i dokładność, co zapewnia Ci stuprocentowo naturalny wygląd. Dzięki niej zyskasz także maksymalną żywotność implantowanych włosów – rosną one przez całe życie i nigdy nie wypadają. Po zabiegu nie martwisz się też o blizny, ponieważ naruszenie skóry głowy w czasie zabiegu jest niedostrzegalne.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

W porównaniu z przestarzałą metodą FUT (przeszczep jednostek pęcherzykowych) oraz FUE (ekstrakcja jednostek pęcherzykowych), technika przeszczepu włosów DHI ma znaczną przewagę i wiele zalet. 

Przede wszystkim zabiegi wykonuje przeszkolony lekarz, posiadający certyfikat DHI. Po drugie, do zabiegu potrzeba mniej włosów ze strefy dawczej. To ważne, ponieważ tylko za te, które przetrwały, warto zapłacić. Nie zastanawiaj się też, jeśli posiadasz długie włosy, ponieważ ta metoda nie wymaga uprzedniego golenia. 

Podczas zabiegu nie stosuje się też skalpeli ani szwów, dzięki czemu technika przeszczepu włosów DHI nie pozostawia żadnych blizn. Dodatkowo czas rekonwalescencji jest błyskawiczny. Oznacza to, że wracasz do pracy i innych aktywności nawet następnego dnia po zabiegu!

co wyróżnia przeszczep włosów
metodą dhi

Podczas przeszczepu włosów metodą DHI mieszki włosowe pobrane z obszaru dawczego, są transportowane do miejsca biorczego za pomocą narzędzia zwanego implanterem. Odbywa się to bez nacinania skóry. Otwieranie kanału i wszczepianie włosa odbywa się w tym samym czasie, co gwarantuje dużo szybsze gojenie skóry. Jest to najważniejsza cecha techniki DHI, która odróżnia ją od metody FUE.

Implantery są ostre i posiadają cienką, cylindryczną końcówkę – igłę Choi. Mieszki włosowe umieszcza się wewnątrz niej, a później wszczepia w skórę. Technika DHI nazywana jest czasem metodą Choi – od nazwy pióra z igłą do wykonywania zabiegu.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji
Esthetic Trip

ETAPY
przeszczepu włosów

ETAPY
przeszczepu włosów

Esthetic Trip
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

PRZESZCZEP WŁOSÓW DHI ODBYWA SIĘ DWUETAPOWO

ETAP 1: Zebranie korzeni włosów
Mieszki włosowe z okolicy dawczej lekarz pobiera pojedynczo maszyną Micro HD Motor Extraction. Ponieważ w technice DHI nie ma otwarcia kanałów poprzez nacięcia, po pobraniu mieszków włosowych faza przeszczepu rozpoczyna się od razu po pobraniu graftów.

ETAP 2: Przeszczepianie zebranych korzeni włosów
W przypadku przeszczepu włosów za pomocą implantera Choi mieszki włosowe umieszczane są w piórze jeden po drugim. Specjalista robi to bardzo ostrożnie. Następnie przeszczepia mieszki włosowe w łysiejące miejsca. Przy implantacji bardzo ważny jest odpowiedni kąt i właściwy kierunek, w jakim włos jest umieszczony w skórze. Pióro Choi to umożliwia dzięki funkcji popychania igły. W efekcie Twoje włosy wyglądają w 100% naturalnie.

zalety
przeszczepu włosów DHI

Zalety
przeszczepu włosów DHI

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

Bezbolesny przeszczep włosów DHI

Przed przeszczepem włosów techniką DHI otrzymujesz znieczulenie miejscowe, a czas aplikacji jest bardzo krótki. Dzięki temu czujesz się komfortowo i nie stresujesz bólem.

naturalność
w transplantacji włosów metodą dhi

naturalność
w transplantacji włosów metodą dhi

Co wpływa na naturalność przeszczepu włosów DHI? Kilka ważnych kwestii. Aby wyniki transplantacji włosów były zgodne z Twoim życzeniem, zwracamy na nie szczególną uwagę.

Pierwszym czynnikiem, który wpływa na stopień naturalności efektów zabiegu techniką DHI jest konstrukcja przedniej linii włosów. Istotne jest, aby była zaprojektowana zgodnie z kształtem Twojej twarzy i tego, jak chcesz wyglądać. To najważniejszy obszar przeszczepu włosów – im bliżej czoła, tym kanały należy otwierać pod węższymi kątami i gęściej zapełniać. Z piórem Choi używanym do przeszczepu włosów techniką DHI jest to znacznie łatwiejsze w porównaniu z innymi metodami.

Jakość obszaru dawczego także jest bardzo ważna w kwestii przeszczepu włosów. W technice DHI najczęściej jest nim obszar potylicy (miejsce za obojgiem uszu). Jeśli włosy w tym obszarze nie są odpowiedniej jakości, zabieg nie przyniesie dobrych rezultatów. Nie martw się jednak – niekiedy zamiast potylicy, lekarze przeszczepiają włosy z innych obszarów ciała, takich jak podbródek, klatka piersiowa, barki, ramiona lub nogi.

Istotny jest również czas między pobraniem mieszków włosowych, a ich przeszczepem – zwiększa on lub zmniejsza powodzenie zabiegu. Pod tym względem technika DHI jest niezastąpiona. Podczas przeszczepu włosów zwykle mieszki włosowe pobrane z obszaru dawczego są przechowywane do momentu otwarcia kanałów. Wówczas tracą witalność. W przypadku przeszczepu włosów metodą DHI, mieszki włosowe są przeszczepiane bezpośrednio tj. grafty przenoszone są w piórze Choi, a otwarcie kanałów i wszczepianie włosów odbywa się w tym samym czasie. W ten sposób zachowuje się maksymalne zdrowie i siłę implantowanych włosów, co zwiększa sukces zabiegu do maksimum.

Pragniesz najbardziej naturalnego efektu przeszczepu włosów? Wybierz Esthetic Trip!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Esthetic Trip
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

co zyskujesz
dzięki przeszczepowi włosów

co zyskujesz
dzięki przeszczepowi włosów

Zrób

PIERWSZY

KROK

Prześlij zdjęcia do bezpłatnej analizy

Przygotujemy dla ciebie szczegóły zabiegu oraz przeprowadzimy konsultację na podstawie załączonych zdjęć.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów efekty
×