+48 519 399 030

przeszczep

BRODY

Liczba mężczyzn decydujących się na przeszczep brody rośnie trzykrotnie każdego roku. Gęsta broda dodaje męskości i poprawia rysy twarzy, dlatego coraz więcej Polaków korzysta z naszych usług!

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

co to jest
przeszczep brody

Słyszałeś już o przeszczepie włosów? Przeszczep brody jest procedurą powszechnie stosowaną w chirurgii kosmetycznej, która pomoże Ci odzyskać lub znacznie zagęścić zarost. Przeszczep brody to dość prosty zabieg. Jego czas zależy od ilości przeszczepów, średnio jest to około 5h. Technika polega na ekstrakcji drobnych, pojedynczych mieszków włosowych z tyłu głowy (obszar dawczy), gdzie włosy są bardzo grube, a następnie przeszczepieniu ich w łyse lub przerzedzone obszary twarzy (obszar biorczy). Po zakończeniu zabiegu odrastanie włosów jest natychmiastowe, choć ze względu na ochronę włosów, ogolić się możesz dopiero dwa tygodnie później.

Ile kosztuje przeszczep brody w Turcji?

Cena przeszczepu brody zależy od indywidualnego przypadku tj. stopnia ubytku zarostu oraz ilości przeszczepów do pobrania. W porównaniu z polskim rynkiem koszt przeszczepu brody w Turcji jest jednak kilkukrotnie tańszy. Nareszcie będziesz mieć brodę, o której zawsze marzyłeś. Wyniki z pewnością poprawią Twój komfort życia i pewność siebie!

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

kto może

skorzystać
z przeszczepu brody

kto może

skorzystać
z przeszczepu brody

Broda u mężczyzn zaczyna rosnąć zazwyczaj w okresie dojrzewania, u niektórych nieco później. Aby poddać się przeszczepowi brody, musisz mieć ukończone 20 lat. Jeśli planujesz przeszczep brody przed osiągnięciem tego wieku, pamiętaj, że Twoja broda może jeszcze urosnąć w nadchodzących latach.

Przeszczep brody jest dla Ciebie odpowiedni, jeśli:

przed
przeszczepem brody

Przed zabiegiem lekarz wykona Ci niezbędne badania. Jeśli stan Twojego zdrowia jest odpowiedni do przeszczepu brody, rozpoczyna się faza analizy i planowania. Na tym etapie lekarz sprawdza obszar dawczy oraz decyduje, ile mieszków włosowych zostanie przeszczepionych. Następnie rozpoczyna się procedura zabiegu.

Etapy przeszczepu brody:

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

Obszar dawczy w przeszczepie brody:

Obszar dawczy to miejsce, w którym znajdują się mieszki włosowe gotowe do pobrania. W przypadku przeszczepu brody idealnym obszarem dawczym jest kark. Czasem liczba lub jakość włosów w tej okolicy może być niewystarczająca do przeszczepu. Wtedy inne obszary Twojego ciała spełnią tę role. Miejsca, które można wykorzystać jako obszar dawczy, obejmują:

Esthetic Trip
Esthetic Trip
Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

najlepszy

efekt
przeszczepu brody

najlepszy

efekt
przeszczepu brody

U mężczyzn jest to jeden z czynników bezpośrednio wpływających na wygląd fizyczny. Obfita broda może pozytywnie zmienić Twój wizerunek, dlatego panowie coraz chętniej decydują się na transplantację. Aby przeszczep brody był udany i naturalny, wraz z zespołem lekarzy musisz zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii.

Doświadczenie i wiedza zespołu wykonującego zabieg są bardzo ważne, aby zagwarantować sukces. Jednak aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki, istotna jest też Twoja współpraca i praktyki, dzięki którym uzyskasz możliwie najlepszy rezultat.

porady przed PRZESZCZEPEM BRODY I PO NIM

porady przed przeszczepem brody i po

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

Aby wesprzeć medyków w efektywnym przeszczepie brody, zachowaj ostrożność i stosuj się do poniższych zaleceń:

Esthetic Trip - Przeszczep włosów w Turcji

Aby uzyskać satysfakcjonujący przeszczep brody, zwróć uwagę na kilka kwestii:

czas
rekonwalescencji

czas
rekonwalescencji

Jakie są skutki uboczne i zagrożenia przeszczepu brody? 

Podobnie jak w przypadku każdej operacji i zabiegu, przeszczep brody ma kilka skutków ubocznych i zagrożeń:

Pierwszy tydzień po przeszczepie brody to najszybszy czas regeneracji.
W miejscach poddanych zabiegowi pojawią się czerwone kropki, co jest naturalnym wynikiem krzepnięcia krwi. Strupy, zaczerwienienie czy swędzenie zmniejszają się już po pierwszym myciu. Wykonuje je w klinice specjalista – wymaga to uwagi, by przeszczepione mieszki włosowe nie odrywały się. Przeszczepione włosy zaczynają wypadać około 15 dni po operacji. Nie ma się czym martwić. Ten etap, zwany utratą szokową, występuje u prawie wszystkich pacjentów, którzy przeszli przeszczep brody lub innych partii. W miejscu utraconych włosów w krótkim czasie wyrastają nowe.

Zrób

PIERWSZY

KROK

Prześlij zdjęcia do bezpłatnej analizy

Przygotujemy dla ciebie szczegóły zabiegu oraz przeprowadzimy konsultację na podstawie załączonych zdjęć.

Esthetic Trip - Przeszczep włosów efekty
×