+48 519 399 030

Esthetic Trip - Najlepsza klinika przeszczepu włosów w turcji

PRZESZCZEP BRODY W TURCJI, CZYLI: ZABIEG PRZESZCZEPU WŁOSÓW BRODY

Spis treści

CZY WARTO PRZESZCZEPIĆ BRODĘ I WĄSY W TURCJI?
LEPIEJ WYBRAĆ PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI METODĄ FUE CZY DHI?

Faktem jest, iż zarost na twarzy sprawia, że mężczyzna czuje się bardziej męsko oraz atrakcyjnie, dlatego tak wiele osób decyduje się na zabieg transplantacji włosów brody w Turcji w celu poprawy jego dotychczasowego wyglądu. Osoby zainteresowane operacją przeszczepu włosów, przed podjęciem ostatecznej decyzji są ciekawe tego z jakimi kosztami wiąże się jego wykonanie, ponieważ transplantacja włosów brody to jedyne, trwałe rozwiązanie problemu utraty włosów na twarzy. Często spotykanym powodem, dla którego wielu mężczyzn zaczęło poważnie traktować swój problem związany z zarostem jest fakt, że posiadanie brody jest obecnie bardzo w modzie. Możemy to zauważyć wśród ludzi dookoła nas czy też celebrytów takich jak David Beckham, Drake i Jared Leto.

Niektórzy mężczyźni nie są w stanie zapuścić włosów znajdujących się brodzie z licznych powodów, takich jak np. nieprawidłowy poziom testosteronu, problemy genetyczne, niezdrowy tryb życia, palenie papierosów, czy też nieodpowiednia dieta.

Nie można zaprzeczyć, że rzadki zarost bądź jego całkowity brak może powodować problemy z samooceną wśród mężczyzn, a sam przeszczep brody stosowany jest nie tylko w przypadku genetycznego braku brody lecz także w wyniku jej późniejszej utraty spowodowanej wypadkiem, chorobą czy też oparzeniem. Procedura całego przeszczepu jest dosyć prosta, bowiem lekarz wykonuje ekstrakcję (pobiera mieszki włosowe) z obszaru dawczego pacjenta, którym najczęściej jest kark, a w następnym kroku przeprowadza implantację (wszczepia grafty) w przerzedzone miejsca, bądź te całkowicie pozbawione włosów.  Należy pamiętać, że w celu uzyskania najlepszej gęstości włosów i braku blizn w okolicy dawczej musimy poddać się zabiegowi wykonywanego przez  specjalistyczny i doświadczony zespół medyczny. Po zabiegu pacjent może bez obaw wrócić do swojego codziennego życia.

Zabieg przeszczepu brody w Turcji.
Odzyskaj swój zarost, brodę i wąsy podczas jednego zabiegu

Jeśli planujesz wykonać u siebie zabieg przeszczepu włosów w Turcji,  Stambuł, stanowi dla Ciebie najlepszą możliwość. Mimo, że jest to najbardziej zatłoczone miasto w Turcji, to właśnie one stanowi serce tego kraju. Stambuł jest miastem, które przyciąga swoją historią oraz kulturą. Przyjeżdżając tutaj na przeszczep, możesz zwiedzić historyczne i najbardziej kultowe atrakcje Stambułu podczas swojego pobytu. Dzięki szeroko oferowanej turystyce możesz urozmaicić swój medyczny wyjazd. Tureccy lekarze mają duże doświadczenie w zakresie medycyny turystycznej, ponieważ goszczą oni wielu pacjentów z różnych części świata i są bardzo dobrze zaznajomieni z różnymi rodzajami zarostu. W związku z tym, Stambuł jest najlepszym miejscem do wykonania zabiegu transplantacji włosów metodą fue lub dhi na brodzie.

Procedura przeszczepienia brody w Stambule

Procedura przeszczepu brody w Turcji jest mniej więcej taka sama jak w przypadku standardowego przeszczepu włosów na głowie. Wymaga ona jedynie więcej dbałości o szczegóły oraz ostrożności. Na początku, w celu wykonania zabiegu w sposób bezbolesny oraz możliwie jak najbardziej komfortowy lekarz poda Ci znieczulenie miejscowe. Czas trwania operacji będzie jednak o wiele krótszy niż w przypadku przeszczepu włosów głowy ze względu na mniejszą ilość wymaganych przeszczepów. Pierwszym krokiem jest wykonanie analizy przez lekarza w celu ustalenia przyczyny utraty Twojego zarostu oraz ustalenie jakiej ilości przeszczepów będziesz docelowo potrzebować. Od tego również zależą koszty zabiegu transplantacji w Turcji. Po podjęciu decyzji przez lekarza o tym ile graftów będzie potrzebne w celu uzupełnienia Twojego zarostu, przejdzie on do czynności pobrania mieszków włosowych z okolicy dawcy by przygotować je do wykonania przeszczepu. Następnym krokiem jest otwarcie kanałów włosowych w obszarze dotkniętym problemem łysienia bądź znacznego przerzedzenia oraz przeszczepienie wcześniej pobranych cebulek włosowych wraz z zabandażowaniem przeszczepionego obszaru.

Zalety przeszczepu brody

Zabieg transplantacji włosów na brodzie niesie za sobą ogrom korzyści, takich jak:

  • twoja broda zyska nowy, pełniejszy lecz wciąż niezwykle naturalny wygląd;
  • w krótkim okresie po wykonaniu zabiegu będziesz mógł golić, stylizować oraz przycinać włosy na swojej brodzie w dowolny sposób;
  • oprócz przeszczepu brody, możesz również wykonać przeszczep jej baków, policzków, a także wąsa;
  • koszt przeszczepu włosów brody w Turcji jest znacznie niższy w porównaniu do innych przeszczepów, a dzieje się tak ze względu na wykorzystanie o wiele mniejszej ilości przeszczepów.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA: 

Jaka jest cena przeszczepu brody w Turcji?

Większość ludzi zdecydowanych na poddanie się zabiegowi przeszczepu włosów, często podczas poszukiwań odpowiedniego specjalisty kieruje się głównie kosztami z jakimi jest on związany. Pomimo, że koszty przeszczepu są znacznie niższe niż w innych krajach, takich jak Wielka Brytania czy też w całej Europie i USA to poleganie głównie na cenie zabiegu, chcąc podjąć odpowiednią decyzje nie jest najlepszym pomysłem. Nie należy bowiem ryzykować swoim zdrowiem, a także wyglądem w oparciu wyłącznie o koszta. Możesz tego uniknąć, dokonując odpowiedniego researchu na temat lekarza i kliniki poprzez sprawdzenie referencji oraz opinii.

Koszt przeszczepu włosów brody w Turcji jest zależny od różnych czynników, a każdy przypadek jest wyceniany indywidualnie. Wpływ na niego ma także jakość posiadanego przez klinikę sprzętu, doświadczenie i reputacja lekarzy oraz renoma danej kliniki. W klinice Esthetic Trip operacja transplantacji brody kosztuje 1990 – 2200 euro. 

Czy koszt przeszczepu włosów na brodzie zależny jest od konsultacji i ilości graftów potrzebnych do uzupełnienia włosów na brodzie? 

Nie, płacisz stałą cenę za zabieg, analizę krwi, konsultajce z lekarzem i koszty zabiegu z wykorzystaniem maksymalnej liczby graftów w naszej klinice.
Cena różni się jedynie wybraną metodą przeszczepu włosów.  

Lepiej wybrać przeszczep włosów brody metodą Fue czy Dhi
I czy po wykonaniu przeszczepu włosów w Turcji nie pozostają blizny?

W naszej klinice w ponad 90 % używamy techniki Dhi, która jest najbardziej zaawansowaną techniką przeszczepu brody i włosów. Dzięki niej efekt przeszczepu jest naturalny, a gęstość lepsza w porównaniu do innych metod. Do przeszczepu włosów na brodzie metoda Dhi, zdecydowanie będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem i nie pozostawi blizn na skórze głowy. Dużą zaletą przeszczepu włosów metodą Fue czy Dhi jest minimalna ingerencja w tkankę skórną  pacjenta. Po zabiegu szybko zaobserwujesz wzrost włosów w obszarze brody i zarostu,  ale na pełne rezultaty przeszczepu brody będziesz musiał poczekać do 12 miesięcy. Pamiętaj, aby stosować się do zaleceń lekarza i naszych instrukcji. To bardzo ważne. Pomoże Ci to w przyjęciu graftów, zwiększeniu gęstości włosów oraz otrzymaniu naturalnych i estetycznych efektów oraz męskiego wyglądu na przyszłość. 

NAJLEPSZA KLINIKA PRZESZCZEPU WŁOSÓW W TURCJI ORAZ PRZESZCZEPU BRODY I WĄSÓW W TURCJI 

Jeśli poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł bezpiecznie skorzystać z zabiegu przeszczepu włosów w Turcji, Esthetic Trip jest najlepszą możliwością, szczególnie gdy zależy Ci na niższych kosztach przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości leczenia. Nasi lekarze mają ponad 10-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów przeszczepu włosów na twarzy, więc możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach. Z nami masz możliwość cieszenia się nie tylko z przemiany, którą przejdziesz, ale także masz idealną okazję do spędzenia swojego urlopu w Stambule. Przejdź do zakładki kontakt i wypełnij formularz kontaktowy, a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą, przedstawiając Ci gotowy plan leczenia w zależności od rodzaju przeszczepu włosów, którego potrzebujesz. >>

Jeśli interesuje Cię przeszczep brody w Turcji – wyślij nam swoje zdjęcia ubytków przez aplikację WhatsApp na numer +48519399030. Na pewno pomożemy >>

INNE WPISY KTÓRE MOGĄ CIĘ

Zainteresować

Przeszczep włosów Turcja – dlaczego warto poddać się transplantacji w tym kraju? W skrócie: Oszczędzasz pieniądze i zyskujesz jakość. Poznaj Powody >>>
Lider w dziedzinie przeszczepu włosów w Turcji - Ceny od 1990 € - Eksperci z 16letnim doświadczeniem - Gwarancja Zabiegu - Stałe Rabaty - SPRAWDŹ
Z tego artykułu dowiesz się, jak uniknąć nieudanych przeszczepów włosów i dlaczego zabieg może się nie powieść. Poznaj Powody i Zobacz Przykłady!
×