+48 519 399 030

Esthetic Trip - Najlepsza klinika przeszczepu włosów w turcji

PRZESZCZEP WŁOSÓW – ODBUDOWA WŁOSÓW 

Spis treści

Według niektórych badań, utrata włosów powoduje niską samoocenę i brak pewności siebie. Wśród mężczyzn, doświadczających utraty włosów panuje przekonanie, że wyglądają oni starzej od swoich rówieśników. Zwłaszcza wśród młodych mężczyzn, obciążonych genetycznie problemem łysienia, problemy skóry głowy są źródłem powstawania kompleksów, które w efekcie końcowym doprowadzają do wycofania się z życia towarzyskiego a czasem nawet depresji.

DLACZEGO MOJE WŁOSY WYPADAJĄ?

Najczęstszą  przyczyną wypadania włosów u mężczyzn jest łysienie androgenowe. Łysienie androgenowe jest popularnie nazywane męskim wypadaniem włosów. Oprócz łysienia androgenowego istnieją również inne czynniki, które mogą powodować utratę włosów – stres, zażywanie niektórych z używek czy rozregulowana gospodarka hormonalna to tylko kilka z nich. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał problemy z utratą włosów. Nasz szpital oferuje trwałe rozwiązania tego problemu o zadowalającym efekcie końcowym, gdyż wszelkie zabiegi przeprowadzane są wyłącznie przez biegłych, a także doświadczonych chirurgów. Kiedy skontaktujesz się z nami, ocenimy wszystkie możliwe przyczyny utraty Twoich włosów, a następnie wraz z naszymi lekarzami ustalimy najbardziej odpowiednie dla Ciebie możliwości leczenia. Przejdź dalej do naszego przewodnika pacjenta.

NIECHIRURGICZNA ODBUDOWA WŁOSÓW

Jeśli chcesz zatrzymać proces utraty włosów, ale nie jesteś jeszcze gotowy na podjęcie decyzji o poddaniu się zabiegowi jakim jest przeszczep włosów, proponujemy zapoznać się z obecnie dostępnymi metodami niechirurgicznej odbudowy mieszków włosowych. Do takich metod należy:

mikropigmentacja skóry głowy

stosowanie Finasterydu-leku zmniejszającego wypadanie włosów

ostrzykiwanie osoczem skóry głowy

stosowanie Minoksydylu-leku stymulującego wzrost nowych włosów

Najbardziej polecaną formą leczenia jest przeprowadzenie kuracji regeneracyjnej produktem Rogaine. Środek ten zawiera Minoksydil, przeznaczony do stosowania miejscowego, który skutecznie pobudza wzrost nowych włosów przy jednoczesnym zahamowaniu ich nadmiernego wypadania. Preparat został zatwierdzony przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). Niestety to leczenie nie jest wystarczające, aby osiągnąć pożądane wyniki. Daje ono tymczasowe rezultaty. Jeśli szukasz trwałego leczenia utraty włosów, powinieneś rozważyć zabieg transplantacji włosów.

CHIRURGICZNA ODBUDOWA WŁOSÓW CZY PRZESZCZEP WŁOSÓW?

Przeszczep włosów i zabieg odbudowy włosów to to samo. Przeszczep włosów to tak naprawdę chirurgiczna odbudowa włosów. Słowo operacja może wzbudzać strach u wielu osób jednak operacja przeszczepu włosów nie należy do operacji wysokiego ryzyka. Proces ten jest znacznie bardziej komfortowy niż dotychczas sądzono a podczas jego trwania podawane jest znieczulenie miejscowe. Pacjent nie musi pozostawać po operacji w szpitalu. Operacja oferuje trwałe rezultaty. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać informacje i porady specjalisty od odbudowy włosów. Naszym pacjentom polecamy przeszczep włosów preferowanymi przez nas 2 metodami –  FUT i FUE. Technika FUT jest starą techniką i ma wiele wad. Technika FUE jest otwarta na rozwój. Micro FUE, sapphire FUE i DHI to techniki uzyskane przez rozwój techniki FUE, dzięki czemu oferują najlepsze wyniki. W naszym szpitalu operujemy przy użyciu tych najbardziej zaawansowanych metod. 

ODBUDOWA WŁOSÓW METODĄ FUT

Chirurg dokonując przeszczepu tą metodą zaczyna zabieg od pobrania płatu skórnego z tyłu głowy. Następnie przy pomocy mikroskopu oddziela mieszki włosowe od pobranego fragmentu skóry i przeszczepia w miejsca pozbawione włosów. Czas trwania operacji zazwyczaj jest długi a powrót do zdrowia następuje dość powoli. Ze względu na to, że zabieg wiąże się wykonywaniem nacięć na skórze głowy, istnieje większe ryzyko wystąpienia powikłań oraz nieestetycznych blizn.

ODBUDOWA WŁOSÓW METODĄ FUE

W przeszczepie włosów FUE, chirurg i jego zespół golą tylnią cześć skóry głowy (okolice karku) a następnie ostrożnie pobierają mieszki włosowe, które mają zostać przeszczepione z tego obszaru. Obszar ten będzie goił się dosyć szybko ze względu na to, że nie wykonuje się żadnych nacięć. Po zakończeniu leczenia, na karku nie będą widoczne żadne ślady. W celu uzyskania jak najlepszych efektów warto udać się do sprawdzonego chirurga. Pobieranie mieszków włosowych jest czynnością czasochłonną i wymaga dużych umiejętności. Jeśli poszukujesz doświadczonego specjalisty, możesz skontaktować się z nami. Potrzebujesz tylko trzech dni aby móc przyjechać do Istambułu a następnie wrócić do swojego codziennego życia całkowicie odmienionym. Kliknij aby przejść do zakładki kontakt.

PRZED PRZESZCZEPEM WŁOSÓW

Podczas konsultacji w sprawie przeszczepu włosów nasi eksperci udzielą Ci szczegółowych informacji na temat jego całego procesu. Powiedzą Ci czego możesz spodziewać się przed, w trakcie i po operacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną konsultacje online.

PODCZAS OPERACJI

Czas trwania operacji różni się w zależności od osoby. Najbardziej wpływającym na niego czynnikiem jest ilość graftów do przeszczepu. Jeśli stopień łysienia jest wysoki, a ilość graftów do przeszczepu duża, czas operacji zostaje wydłużony.

PO PRZESZCZEPIE

Należy stosować się do zaleceń wydanych przez lekarza przez cały okres rekonwalescencji po operacji. Po upływie 2-5 dni będziesz mógł wrócić do pracy. Po zakończeniu gojenia włosy można dowolnie ścinać, układać oraz farbować.

ZDECYDUJ SIĘ NA PRZESZCZEP Z ESTHETIC TRIP

Esthetic Trip zajmuje się leczeniem łysienia przy użyciu najnowszych technologii oraz najnowszych metod leczenia. Oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie leczenia utraty włosów. Nasz zespół pomaga osobom szukającym usługi przeszczepienia włosów w Turcji znaleźć najlepszy sposób ich odbudowy. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z światowej klasy usług, aby uzyskać w 100% naturalny efekt. Kliknij, aby sprawdzić imponujące przemiany naszych pacjentów.

INNE WPISY KTÓRE MOGĄ CIĘ

Zainteresować

Przeszczep włosów Turcja – dlaczego warto poddać się transplantacji w tym kraju? W skrócie: Oszczędzasz pieniądze i zyskujesz jakość. Poznaj Powody >>>
Lider w dziedzinie przeszczepu włosów w Turcji - Ceny od 1990 € - Eksperci z 16letnim doświadczeniem - Gwarancja Zabiegu - Stałe Rabaty - SPRAWDŹ
Z tego artykułu dowiesz się, jak uniknąć nieudanych przeszczepów włosów i dlaczego zabieg może się nie powieść. Poznaj Powody i Zobacz Przykłady!
×