+48 519 399 030

Esthetic Trip - Przeszczep włosów efekty

ESTHETIC TRIP – POZNAJ NAJLEPSZĄ KLINIKĘ PRZESZCZEPU WŁOSÓW W TURCJI. 

Spis treści

PRZESZCZEP WŁOSÓW W STAMBULE 

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ KLINIKĘ TRANSPLANTACJI WŁOSÓW? 

Jeśli planując podróż medyczną w celu wykonania przeszczepu włosów, bierzesz pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo, a także fachową pomoc medyczną z udziałem najlepszych chirurgów oraz lekarzy, Esthetic Trip to doskonały wybór. Przy naszej pomocy uzyskasz wymarzone efekty, bez nadmiernego obciążania Twoich funduszy. Rozpocznij razem z nami swoją drogę do uzyskania nowej, bujnej fryzury. Przejdź do naszej usługi darmowej konsultacji, wyślij zdjęcia włosów, a my zajmiemy się resztą!

Od ponad 16 lat współpracujemy z najlepszymi specjalistami z dziedziny chirurgii odtwórczej włosów, pracującymi w największym szpitalu w Turcji. Wykonują oni średnio 200 zabiegów przeszczepu włosów miesięcznie, goszcząc przy tym pacjentów z różnych zakątków świata. Klinika, w której odbywają się zabiegi transplantacji włosów, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i ogromnym zadowoleniu pacjentów uzyskała międzynarodowy certyfikat jakości JCI, przyznawany wyłącznie innowacyjnym jednostkom medycznym.

Jeśli więc zastanawiasz się nad przeszczepem włosów ale nie wiesz od czego zacząć bądź jak dokonać właściwego wyboru – odezwij się do nas za pomocą preferowanej przez Ciebie formy kontaktu. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci skutecznie wykonany zabieg transplantacji włosów. Dokonamy przede wszystkim szczegółowej analizy Twojej sytuacji, dobierając przy tym odpowiednią technikę przeszczepu włosów by móc przekierować Cię do wykwalifikowanych specjalistów. Zaplanujemy  bezpieczną podróż, gwarantując Ci polskojęzyczną opiekę na miejscu. Więcej informacji znajdziesz także przechodząc do zakładki FAQ.

16 LAT DOŚWIADCZENIA KLINIKI

Nasza firma współpracuje z Medical Park Hospitals, czyli największą prywatną grupą szpitalną w Turcji. Grupa ta została założona w 1993 r., a pod swoją opieką posiada 26 klinik. Od momentu rozpoczęcia swojej działalności, stale się rozwija, nieustannie utrzymując się w czołówce sektora medycznego. Medical Park nie tylko uważnie śledzi wszystkie zaawansowane technologie i metody terapeutyczne na całym świecie, ale także służy jako model wspierający naukę i innowacyjne praktyki. Gromadząc doskonałych specjalistów, podejście nastawione na świadczenie wysokiej jakości usług dla pacjentów kliniki oraz wielospecjalistyczną pomoc – Medical Park Hospitals zapewnia najlepszej klasy usługi o charakterze medycznym i diagnostycznym we wszystkich klinikach, w tym trzech akredytowanych przez Joint Commission International (JCI) z którymi właśnie współpracujemy.

ZESPÓŁ EKSPERTÓW 

W naszej klinice wszystkie oferowane zabiegi tj. przeszczep włosów, brody, zarostu, wąsów, brwi wykonywane są przez certyfikowanych lekarzy, którzy swoją karierę skończyli jako specjaliści. Lekarzy którzy posiadają bezkonkurencyjne doświadczenie w porównaniu z polskimi placówkami medycznymi.  Nasi tureccy eksperci w transplantologii włosów wykonują średnio 150 zabiegów miesięcznie, co czynni ich mistrzami w wybranej 

NAJNOWSZE TECHNIKI PRZESZCZEPIANIA WŁOSÓW

* Transplantacja włosów metodą Dhi –  Direct Hair Implantation , 
* Przeszczep włosów metodą Fue – Follicular Unit Extraction (Micro Fue i Sapphire Fue)  

Transplantacja włosów to jedna z najpopularniejszych  i trwałych metod walki z łysieniem, która umożliwia przywrócenie naturalnego wyglądu włosów. Obecnie istnieją dwie najnowsze techniki manualne, które oferuje nasza klinika:  technika Fue (wzbogacona o narzędzia z szafirowymi ostrzami) oraz technika Dhi. 

Metoda DHI (Direct Hair Implantation) polega na bezpośrednim wprowadzeniu pojedynczych graftów z obszaru dawczego do miejsc przerzedzonych lub całkowicie łysiejących. W tym przypadku nie ma potrzeby tworzenia uprzednio kanałów w skórze głowy, więc proces jest mniej inwazyjny i bardziej precyzyjny. Metoda ta jest też bardziej kosztowna, ale zapewnia szybszy proces gojenia się oraz większą ilość przeszczepionych cebulek włosowych i bardziej naturalny efekt.

Metoda FUE (Follicular Unit Extraction) to natomiast technika, która polega na mechanicznym pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych z obszaru dawczego (zazwyczaj z potylicy i boków głowy) z wykorzystaniem specjalnego narzędzia tzw. Micro Hd Motoru. Następnie, pobrane grafty są implantowane pojedynczo do kanałów na skórze głowy.

Przeszczep włosów metodą Fue jest tańszy niż DHI, ale wymaga większego nakładu czasu i precyzyjniejszego wykonywania otworów na skórze.
Ostatecznie, wybór najlepszej metody transplantacji włosów zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji pacjenta oraz od zaawansowania procesu łysienia i stanu skóry głowy. W każdym przypadku ważne jest jednak, aby wybrać doświadczony zespół ekspertów i przestrzegać zaleceń dotyczących pielęgnacji skóry po transplantacji. 

CENA PRZESZCZEPU WŁOSÓW. 
ILE KOSZTUJE PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI?

Cena przeszczepu włosów w Turcji zależy od wielu czynników, takich jak: ilość przeszczepianych graftów (mieszków włosowych), metoda przeszczepu, doświadczenie lekarzy i lokalizacja kliniki. Średni koszt przeszczepu włosów w Turcji  wynosi około 2000-4000 euro, ale ceny mogą się wahać w zależności od kliniki. Warto zawsze dokładnie sprawdzić oferty klinik, recenzje pacjentów, porównać ceny i dokładnie przeanalizować informacje na temat ich doświadczenia i reputacji. Ceny w Esthetic Trip zależą przede wszystkim od wybranego pakietu i techniki transplantacji. Koszt Pakietu Economy zaczyna się od 1990 euro i kończy na 2600 euro za pakiet All Inclusive, w których zawarte są już wszystkie dogodności takie jak: transport, zakwaterowanie, leki, kosmetyki po zabiegu, najnowsza technika transplantacji i bilety lotnicze w obie strony. 

Więcej informacji o cenach znajdziesz w naszym cenniku

NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC NAJLEPSZĄ KLINIKĘ PRZESZCZEPU WŁOSÓW W TURCJI?

  • Na kwalifikacje i doświadczenie lekarza lub specjalisty. Pamiętaj, że jako pacjent lub pacjentka masz pełne prawo do uzyskania informacji dotyczących kwalifikacji osoby, która będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie zabiegu. Tego typu informacje powinny być ogólnodostępne w każdej klinice
  • Opinie pacjentów kliniki
  • Rodzaj używanego sprzętu do zabiegów. Im nowocześniejsza technologia, tym lepiej dla pacjenta
  • Najlepszym poparciem deklaracji na temat przebytych kursów i szkoleń są certyfikaty. Zwykle informacje na ich temat dostępne są na stronach internetowych danego szpitala.
  • Na stronę internetową – prestiżowe kliniki powinny posiadać profesjonalne strony internetowe. Stanowią one wizytówkę kliniki a także są miejscem, w którym potencjalni Pacjenci mogą zapoznać się z najważniejszymi informacjami na jej temat. Warto zwrócić uwagę na znajdujący się tam adres i dane kontaktowe, które jednocześnie stanowią potwierdzenie jej istnienia. Oprócz tego powinien znajdować się na niej wykaz oferowanych zabiegów wraz ze specyfiką, wskazaniami i przeciwwskazaniami do ich wykonania, jak również informacje dotyczące pracujących w danej klinice specjalistów oraz wspomniane wcześniej certyfikaty potwierdzające wiedzę i umiejętności.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NAS? NAJLEPSZA KLINIKA ESTHETIC TRIP 
TO ZAUFANA I SPRAWDZONA KLINIKA PREMIUM PRZESZCZEPU WŁOSÓW W STAMBULE

Problem łysienia jest nam doskonale znany z własnego doświadczenia. Na własnym przykładzie przekonaliśmy się co znaczy perfekcyjnie wykonany zabieg przeszczepu włosów, przeprowadzony przez najlepszych specjalistów. Właściciel Esthetic Trip przez kilka lat poszukiwał rozwiązania dla swojego problemu utraty włosów. Udało mu się jednak znaleźć zaufaną oraz niezwykle wykwalifikowaną kadrę medyczną, która sposób szczególny zwraca uwagę na bezpieczeństwo i estetykę, a oferowana cena zabiegu w stosunku do jakości świadczonych usług jest o wiele niższa od tej, proponowanej w Polsce. Teraz, dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej branży możemy pomóc również Tobie i z chęcią dzielimy się możliwościami, jakich nie zapewni Ci żadna, inna klinika!

Jeśli cierpisz na wypadanie włosów i próbowałeś już wielu rozwiązań, aby odzyskać swoją fryzurę, ale niestety nie przynosiły one pozytywnych skutków, skorzystaj z usług Esthetic Trip – jednej z najlepszych klinik transplantacji włosów w Turcji. W naszej ofercie znajdziesz: przeszczep włosów metodą dhi, przeszczep włosów fue, przeszczep brody, przeszczep brwi oraz przeszczep włosów u kobiet. Standardowy pobyt w Stambule w Turcji trwa 4 dni (3 noce), bez czasu hospitalizacji. Po zakończonym zabiegu kierowca zabiera Cię do hotelu. 

Decydując się na wykonanie przeszczepu włosów z naszą firmą, nie musisz się niczego obawiać, zadowolenie oraz komfort naszych pacjentów są dla nas najważniejsze. Dlatego przebywając w Turcji, podczas całej procedury możesz liczyć na pomoc polskojęzycznego opiekuna. Nie jesteś przekonany co do skuteczności i trwałości zabiegu? Zapomnij o tym, decydując się na przeszczep włosów z Esthetic Trip – dostajesz od nas dożywotnią gwarancję!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

PRZESZCZEP WŁOSÓW TURCJA - EFEKTYWYKONAJ ZABIEG W NAJLEPSZEJ KLINICE W TURCJI - Esthetic Trip

BEZPŁATNA KONSULTACJA ONLINE PRZESZCZEPU WŁOSÓW 
DLA NASZYCH PACJENTÓW 

Przesłane zdjęcia analizujemy z lekarzami, a następnie konsultujemy z Tobą.
Bezpłatna konsultacja online jest bezpieczna i niezobowiązująca.
Wyniki otrzymasz w ciągu najbliższych 24h.

Wyślij formularz w darmowej konsultacji >>

INNE WPISY KTÓRE MOGĄ CIĘ

Zainteresować

Przeszczep włosów Turcja – dlaczego warto poddać się transplantacji w tym kraju? W skrócie: Oszczędzasz pieniądze i zyskujesz jakość. Poznaj Powody >>>
Lider w dziedzinie przeszczepu włosów w Turcji - Ceny od 1990 € - Eksperci z 16letnim doświadczeniem - Gwarancja Zabiegu - Stałe Rabaty - SPRAWDŹ
Z tego artykułu dowiesz się, jak uniknąć nieudanych przeszczepów włosów i dlaczego zabieg może się nie powieść. Poznaj Powody i Zobacz Przykłady!
×